امروز:

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت ساخت و نگهداری آزادراه اصفهان (سان آرا)

تاریخ انتشار: 1400/10/16


شرح خبر:

با حکم هیات مدیره شرکت سان آرا مهندس سید حامد مرتضوی از پانزدهم دی ماه به عنوان مدیر عامل جدید شرکت ساخت و نگهداری آزاد راه اصفهان (سان آرا) منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت سان آرا با حضور دکتر زینلیان معاون عمرانی استانداری و رییس هیات مدیره سازمان، مهندس ناصر نفری مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان، مهندس رحیمی سرپرست دفتر فنی امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک و مهندس منتظری مدیرعامل شرکت عمران زاینده رود و سهامدار شرکت، اعضاء هیات مدیره شرکت سان آرا و جمعی از مدیران و کارکنان در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

در این مراسم با ابلاغ حکمی از سوی هیات مدیره شرکت مهندس سید حامد مرتضوی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سان آرا معارفه شد و از زحمات مهندس عشقی مدیر عامل سابق شرکت تقدیر شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با تقدیر و تشکر از زحمات و همکاری مهندس عشقی در طول تصدی مدیرعاملی شرکت عنوان کرد که سازمان بالاترین سهامدار این شرکت است و دو سهم دیگر آن مربوطه به سازمان خدمات طراحی  شهرداری ها و شرکت عمران زاینده رود می باشد ایشان با تاکید بر اینکه برای اجرای طرح مکانیزه شدن دریافت عوارضی در آزاد راه اصفهان  نطنز، کاشان با نصب دوربین پلاک خودروهای عبوری ثبت میشود که این شیوه علاوه بر صرفه جویی در وقت مسافران از توقف خودروها هم جلوگیری میکند که این طرح دارای فرصت ها و مزیت های متعددی است اما چند ایراد و مشکل هم در اجرا دارد که در حال بررسی  و رفع آن هستیم.

نفری با بیان اینکه 75 درصد درآمد شرکت به حساب سرمایه گزار واریز میشود تا پس ازآنکه در هیات مدیره در خصوص نحوه استفاده از آن در پروژه ها تصمیم گیری شود  تا نسبت به برنامه ریزی هزینه ها  اقدام گردد و 25 درصد باقیمانده صرف هزینه تعمیر و نگهداری آزاد راه و هزینه های جاری شرکت میشود.

در ادامه مراسم مهندس عشقی ضمن تشکر از زحمات و همکاری اعضاء هیات مدیره شرکت و همچنین همکاران و آرزوی موفقیت برای مدیر عامل جدید شرکت، گزارشی از فعالیت های انجام شده در دوران تصدی خود ارائه نمودند که این فعالیت ها در جهت ایمن سازی طبق  استانداردهای تعریف شده در مسیر آزاد راه انجام پذیرفته است.

در ادامه مهندس مرتضوی مدیرعامل جدید شرکت ضمن تشکر از زحمات و همکاری خوب مهندس عشقی و آرزوی موفقیت برای ایشان، خاطر نشان کرد که شرکت با تمام توان و امکانات به فعالیت ادامه خواهد داد و از ظرفیت های موجود و پتانسیل سازمان برای ارتقاء و افزایش فعالیت های این شرکت بر اساس اهداف بلند مدت استفاده خواهد کرد.

دکتر زینلیان ابراز امید واری کرد که مدیر عامل جدید بتواند با استفاده و بهره مندی از ظرفیت های موجود و حرکت جهادی ادامه مسیر توسعه و استاندارد سازی آزاد راه اصفهان نطنز، کاشان  بهبود بخشیده و نسبت به ایمنی جاده و همچنین مسافرین عبوری اهتمام ویژه تری  نسبت به گذشته داشته باشد و در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات مهندس عشقی تجلیل و قدردانی شد.